Кошик
(057)728-22-88
(096)534-22-28
(063)013-22-28
(066)621-22-28
Сервісний центр:   (057) 728-51-87 (067) 577 29 94 (067) 468 64 34

Microsoft

Microsoft logo
 
Корпорація Microsoft (Microsoft Corporation) – одна з найбільших транснаціональних компаній в сфері розробки програмного забезпечення, але на сьогодні цим не закінчується, добавив в свій «арсенал» також ігрові приставки, ПК, КПК, смартфони і інше обладнання.
 
Основание Microsoft связано с публикацией статьи о создании первого персонального компьютера Altair 8800 в 1975, для которого Билл Гейтс и Пол Аллен разработали интерпретатор языка программирования Basic. И далее компания начала стремительное развитие, на сегодняшний день маючи больш 120 тис. співробітників і маючи  представників больш ніж в 80 країнах світу.
 
Microsoft є розробником найбільш  поширеної на цей час  в мире програмної платформи – сімейства операційних систем Windows, яки включає в себе ОС для персональних компьютерів (Windows), серверів (Windows Server), мобільних пристроїв(Windows Mobile), встроюване ОС (Windows Embedded). Актуальна на сьогодні система MS Windows 10 призвана стати єдиною платформою для різних пристроїв.
 
Пакети офісних програм Microsoft Office є зручним і ефективним інструментом для роботи з широким спектром різного роду електронихх документів. В першу чергу це засіб для роботи с документами Word, редактор електроних таблиць Excel і приложення для створення презентацій PowerPoint. MS Office є одним з флагманських продуктыв Microsoft і традиційно втілює різні передові технологіі.
 
Платформа Windows Server – надsqyf основа для широкого спектра сервисів. Наприклад, популярний сервер баз даних MS SQL Server або поштовий сервер MS Exchange Server.
 
В сьогодняшньому інформаційному світі існують тенденції широкоговикористання хмарних сервисів в роботі. І Microsoft в цьому  напрямку є одним з лідерів, надаючи як платформу хмарних сервісів Windows Azure, так і готові сервіси, такі як OneDrive, Outlook.com. А програмний продукт Office 365 надає можливість в рамках найбільш підходячої для користувача підписки вибрати набор необхідних облачных сервісів.
 
Visual Studio – мічна IDE для розробки мов розробки.
 
Клавіатури і миші, веб-камери і гарнітури, планшети SURFACE і ігрові приставки X-Box – все це і багато іншого в асортименті продукції корпорації Microsoft.
 
У корпорації Microsoft є ряд каналів продаж, які дають можливість найти оптимальне рішення для різних задач: HW – обладнання, FG – коробочні продукти, OEM – операйійні системи для ПК и серверів для збірників систем, OLP – корпоративне ліцензіонування и ESD – електронна дистрибуція.
 
ТОВ «Альтаір и К» є партнером корпорації Microsoft. Ми готові  надатиь широкий спектр продуктів и рішеннь  Microsoft. З питаннями придбання звертайтесь за адресою: soft@altairua.com.ua.
Вгору